ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов’їну.

Для нас вона в світі єдина, одна
в просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі…

Як та купина, що горить — не згора,
живе у стежках, у дібровах,
у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
і в хмарах отих пурпурових.

Любіть у коханні, в труді, у бою,
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою —
і вічні ми будемо з нею!

Обмін досвідом – цінна складова функціонування аптечних закладів у сфері охорони здоров’я.

До Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання з  дружнім візитом 19 серпня 2019 року завітали Михайло Півнюк, директор Державного виробничо-торгового підприємства “Волиньфармпостач”, та Олег Баранецький,  керівник Західного регіону ТОВ «Софтінформ» з колегами. Метою зустрічі було ознайомлення з роботою програмного комплексу «Аптека», аналіз якого провели на прикладі функціоналів структурних підрозділів – аптечного складу і аптеки № 168 м. Тернопіль.

“Аптека — не місце з продажу ліків, а місце з надання професійної фармацевтичної послуги”

Чергове питання “надання якісної фармацевтичної послуги”, що визначене планом навчань, розглянуто на зборах працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання 01.07.2019р.

ЗІ СВЯТОМ ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.
Я — українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, —
Синів і дочок, гідних України.
Я — українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.
Я — українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я — українець. Був ним, є, і буду!

Вітання зі світлим святом Трійці!

Найщиріші вітання з величним святом Трійці, що символізує сходження вогнених язиків Святого Духа на апостолів, і є уособленням триєдинства: Бога-Отця, Бога-Сина і Духа Святого.
Нехай в п’ятдесятий день після Великодня зійде на всіх світлий, чудодійний і променистий Дух миру і щастя, і буде животворним джерелом добра і злагоди, духовного єднання в колі сім’ї; підтримки, любові, уваги, спокою, душевного благополуччя кожному потребуючому серцю; буде зціленням, натхненням та відрадою для душі! Добрих сподівань і світлих почуттів, Господньої опіки та чистоти помислів, мудрості, усіх благ і щасливих миттєвостей!
Нехай Божа благодать зійде з небес, а незламна віра супроводжує увесь життєвий шлях!
З повагою Генеральний директор Тернопільського ОВТ
аптечного об’єднання Наталія Марків

Дорогі медичні працівники, колеги!

  Напередодні Вашого професійного свята – Дня медичного працівника,  хочеться висловити найщиріші вітання! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! Саме Ваші руки першими зустрічають нас у цьому житті, відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення, Ваше серце веде нас по життю, від Ваших рішень залежить наше життя. А тому немає в світі більш відповідальної, важливої і потрібної професії, ніж лікар. У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому, у надважкий час на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя та процвітання!!!

В аптечних закладах Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання можна придбати комбіновані вакцини: ІНФАНРИКС та ІНФАНРИКС ІПВ ХІБ

В аптечних закладах Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання можна придбати комбіновані вакцини:
1) ІНФАНРИКС (ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія/GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Belgium), що показана для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент);
2) ІНФАНРИКС ІПВ ХІБ (ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія/GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Belgium), що показана для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є HAEMOPHILUS INFLUENZAE ТИПУ B

Відкриття аптеки № 3 м.Підгайці

Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання продовжує працювати у напрямку забезпечення найважливішої соціальної функції – збереження та поліпшення здоров’я населення внаслідок надання висококваліфікованої фармацевтичної допомоги.
З цією метою у травні відбулось відкриття ще одного структурного підрозділу Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання – аптеки № 3 за адресою м.Підгайці, вул.Шевченка, 2.

Чергове навчання працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання за визначеним графіком.

Загальновідомо, що компетентна консультація та робота провізора є основоположним чинником успішної роботи аптечного закладу.
Програма навчання сприяє підвищенню та удосконаленню знань та практичних навичок спеціалістів.
Виходячи з надважливості наявності кваліфікованого персоналу, у рамках проведення планових навчань, 16 травня 2019 року відбулися збори працівників аптечного складу Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання.