Курси підвищення кваліфікації для провізорів

З 5 лютого 2019 року на базі Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання розпочався виїзний цикл курсів підвищення кваліфікації для провізорів за спеціальностями:
– «Організація і управління фармацією»;
– «Загальна фармація».

Національна служба здоров’я інформує

Національна служба здоров’я інформує:

Корисна інформація щодо електронного цифрового підпису (ЕЦП)

Шановні партнери!

Національна служба здоров’я України продовжує інформувати про урядову програму реімбурсації «Доступні ліки» за договором з НСЗУ.

Цикл навчань для працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання, згідно затвердженого плану підприємства.

01 лютого відбувся третій у 2019 році навчальний семінар для працівників апарату управління та керівників всіх структурних підрозділів Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання.

Благословення Йорданською водою

Традиційно після Богоявлення Господнього, Тернопільське ОВТ аптечне об’єднання приймало духовних наставників – священників Свято-Троїцького духовного центру м. Тернополя, які завітали із Йорданською водою для освячення та благословення приміщення адмінбудівлі.

Навчально-інформативні заходи для працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання

Для забезпечення якісної та ефективної роботи підприємства, відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, у Тернопільському ОВТ аптечному об’єднанні передбачено періодичне навчання персоналу, згідно затвердженого керівником навчального плану, практична ефективність якого періодично оцінюється методом самоінспекції.

Інформація, що буде корисною та стане в нагоді при включенні до програми реімбурсації “Доступні ліки” за договором з НСЗУ.

Шановні партнери!

Національна служба здоров’я України дякує вам за активну позицію та участь в нашому інформаційному заході.

Маємо надію, що інформація була корисною та стане в нагоді при включенні до програми реімбурсації “Доступні ліки” за договором з НСЗУ.

Участь у інформаційному заході для учасників і партнерів програми «Доступні ліки»

22 cічня 2019 року Наталія Марків, генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання, взяла участь у інформаційному заході для учасників і партнерів програми «Доступні ліки», який проводила Національна служба здоров’я України  у м. Києві.