Дорогі медичні працівники, колеги!

     Напередодні Вашого професійного свята – Дня медичного працівника,  хочеться висловити найщиріші вітання! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! Саме Ваші руки першими зустрічають нас у цьому житті, відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення, Ваше серце веде нас по життю, від Ваших рішень залежить наше життя. А тому немає в світі більш відповідальної, важливої і потрібної професії, ніж лікар. У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому, у надважкий час на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя та процвітання!!!

      Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким, довгих і щасливих років життя. Нехай збудуться усі задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Хай радість від улюбленої справи буде джерелом натхнення, мудрості та виваженості, а кожний робочий день – сходинкою до нових висот майстерності! Нехай Ваші серця будуть співчутливими і гарячими, а клятва Гіппократа назавжди залишиться дороговказом у справі, якій  служите!

      Щира й сердечна подяка за віддану працю, готовність прийти на допомогу, врятовані життя, за повернуте здоров’я та надію, людяність та емпатію, милосердя та високий професіоналізм!

З повагою Генеральний директор Тернопільського ОВТ

аптечного обєднання                                                   Наталія Марків