Обмін досвідом – цінна складова функціонування аптечних закладів у сфері охорони здоров’я.

 

До Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання з  дружнім візитом 19 серпня 2019 року завітали Михайло Півнюк, директор Державного виробничо-торгового підприємства “Волиньфармпостач”, та Олег Баранецький,  керівник Західного регіону ТОВ «Софтінформ» з колегами. Метою зустрічі було ознайомлення з роботою програмного комплексу «Аптека», аналіз якого провели на прикладі функціоналів структурних підрозділів – аптечного складу і аптеки № 168 м. Тернопіль.

Обговоренню підлягали дуже багато актуальних завдань  щодо функціонування аптечних закладів в сучасних умовах, зокрема, рівні можливості їхньої роботи незалежно від форми власності; проблемні питання реалізації різних державних та урядових програм; нововведення у фармації, що усунуть потрапляння фальсифікованих лікарських засобів на аптечний ринок (2D-кодування), а також багато іншого.

Генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталія Марків отримала запрошення відвідати ДВТП “Волиньфармпостач”, щоб ознайомитись із особливостями діяльності підприємства та перейняти багаторічній досвід його роботи.

 

Довідково: ДВТП “Волиньфармпостач” – найбільше і найпотужніше фармацевтичне підприємство Волині, яке займається оптовою, роздрібною торгівлею медикаментами, виготовленням лікарських форм в умовах аптеки, надає транспортні, маркетингові та низку інших послуг. Директор – Півнюк Михайло Іванович, керує підприємством з 1989 року.  В структуру підприємства входить понад 80 структурних підрозділів, в тому числі аптечний склад і 6 аптечних закладів із виготовленням лікарських засобів в умовах аптеки.