В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ПРОЄКТ «ЗБІРНИК 100+ ВІДПОВІДЕЙ НА ЗАПИТАННЯ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19»

Проєкт «Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» реалізується ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі Кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».  Погляди та ідеї, представлені в збірнику, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Міжнародного фонду «Відродження», Швейцарської агенції розвитку і співробітництва, а також україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Даний збірник містить інформацію про те, як працюють різні типи вакцин, як вимірюють їхню ефективність і здійснюють перевірку безпечності, яка різниця між вакцинами різних країн-виробників, як робити щеплення людям із серйозними захворюваннями, кого не можна вакцинувати, які реакції та як поводити себе після щеплення, тощо.

        Відповіді на ці та інші питання щодо вакцинації  можна знайти у збірнику, який розрахований не лише для працівників медичної сфери, а й для широкого загалу. Електронну версію збірника можна знайти за посиланням http://bit.ly/100answers_vaccov.

       Тож, бажаємо Вам здоров’я та свідомо підійти до визначення про необхідність Вашого персонального вакцинування. Вакцинація якісними, безпечними та дослідженими вакцинами у відповідності до Протоколів затверджених ВООЗ – це запорука успішної боротьби з поширенням інфекційних захворювань в усьому світі.