ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Життя та здоров’я людини є найбільшою, споконвічною цінністю, найважливішою за всі скарби у світі. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика.

17 червня 2021 року в Тернопільському обласному драматичному театрі ім Т. Г.Шевченка, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня. На урочистий захід були запрошені працівники медичної галузі та керівники медичних установ міста та області.

Керівники області та міста виступили перед медиками з вітальними промовами, в яких пролунали численні побажання миру, добра, злагоди, міцного здоров’я та благополуччя на їх адресу. Посадовці також щиро подякували медичним працівникам за їх невтомну, наполегливу і відповідальну працю у період пандемії  коронавірусної хвороби 2019-2021 (COVID-19), спричиненої  SARS-CoV-2 та нагородили кращих працівників медичної галузі Почесними грамотами та Подяками за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання  Наталія Марків також взяла участь у святкуванні та  була нагороджена грамотою Тернопільської обласної ради «За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток медичної галузі Тернопільської області».

Однак,  найкращим привітанням для лікарів буде звичайна щира вдячність пацієнтів за отриману допомогу. У вигляді доброго спогаду у соцмережах чи особистого привітання.

Дякуємо колеги за вашу  безумовну самовідданість роботі. Нехай вона завжди буде вашим покликанням, ключовою справою життя, а вже потім обов’язком.  Зі святом!