ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ОВТ АПТЕЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

«Відпочинок — це не спокій, а враження». Саме за враженнями колектив ОВТ аптечного об’єднання вирушив у подорож по «Золотій підкові Львівщини».

«Золота підкова Львівщини» — популярний туристичний маршрут найбільш відомими замками Львівської області. До маршруту було включено  ОлеськийПідгорецький,  Золочівський  замки та Монастир походження дерева хреста Господнього (колишній домініканський монастир) смт.Підкамінь.

  

Основою будь-якого підприємства є його колектив. Професійність, злагодженість  роботи якого залежить від декількох чинників: заробітна плата, соціальна захищеність, дружня атмосфера, яка панує між колегами.

Генеральний директор ОВТ аптечного об’єднання Наталія Марків переконана, що гарно організоване дозвілля та відпочинок працівників, не тільки оздоровлюють людину й згуртовують колектив,  але й дають змогу спілкуватись кожному працівнику в неробочий час, а вдало організовані екскурсії по історичним пам’яткам України – розширюють світогляд.

Переваги корпоративного туризму:

Любов до підприємства – зміцнення корпоративних цінностей у кожного члена команди;

Тімбілдінг – налагодження взаємодії всередині колективу, посилення атмосфери довіри і поваги;

Лідерство – виявлення сильних сторін команди та мотивація кожного працівника;

Натхнення – відновлення сил та енергії, можливість відвідати унікальні місця України та світу.

Кожного року, за сприяння профспілкової організації підприємства, відбуваються поїздки вихідного дня. Колективом були відвідані: дендропарк «Софіївка» в м. Умань, Марійський духовний центр у Зарваниці,
Замкова гора Бона в м. Кременець, оборонний замок – палац в с. Рай, що підпорядковане  Бережанській  міськраді. 

– Робота працівника фармації  специфічна і відрізняється досить високим рівнем складності та вимагає уваги, відповідальності, доброзичливості, активності, швидкості реакції і вміння спілкуватися з людьми. Персонал щодня перебуває в напружених умовах праці, тому відпочинок на природі, відвідування історичних місць їм вкрай необхідне. Після повноцінного відпочинку люди повертаються у гарному настрої, з новими силами і, головне, прагненням працювати, — розповіла Олена Ткач, завідувач аптеки №1.

– Ми вміємо і працювати, і відпочивати, — наголосила голова профспілки Ірина Сусла, висловивши впевнення, що завдяки організації  якісного відпочинку та плідному процесу роботи колектив та підприємство «Тернопільське обласне виробничо – торгове аптечне об’єднання» має можливість розвиватись.

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Бажаємо Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим робочим тижнем!