Вишиванка в культурі України займає особливе місце

Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен.  

Вперше це свято відзначили у 2006 році, а вже на сьогодні його географія охоплює понад 50 країн. У цей день важливо згадати про наше коріння, про цінність сакрального оберегу, який є символом незламності українського духу вільного народу, що передається з покоління в покоління. 

Нехай сьогоднішній День вишиванки зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення і віру в перемогу та світле майбутнє.

Колектив Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання підтримує зміцнення української ідентичності заради процвітання України.

Одягни вишиванку сьогодні – покажи, що ти гідний України, гідний воїнів, що борються за Україну!

Слава Україні!