Шановна фармацевтична спільното України, дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня фармацевтичного працівника!

У цьому році ми відзначаємо його у новому статусі – фармацевта та асистента фармацевта, як і переважна більшість фахівців всесвітнього фармацевтичного сектору охорони здоров’я. 

Фармацевт – не людина-функція, а багатогранний фахівець з високими моральними та етичними цінностями, що в черговий раз доведено, враховуючи стан повномасштабної війни у нашій країні. Адже наші фармацевти – герої, які тримають фармацевтичний фронт країни, незважаючи на небезпеку.

У цей святковий день хочемо окремо подякувати представникам фармацевтичної галузі, котрі є прикладом ведення соціально відповідального бізнесу: забезпечення медикаментами потреб фронту; підтримка родин загиблих військовослужбовців; працевлаштування ВПО, та зокрема, кожному фармацевту, який  надає фармацевтичну допомогу, забезпечуючи доступ до життєво необхідних ліків. Спасибі за відданість роботі, самомотивацію, педантичність та старанність, наполегливість і цілеспрямованість. Ваша праця – безцінний внесок  у нашу спільну справу.

Нехай у Ваших родинах панує злагода, оселя повниться достатком, а всі теплі слова і побажання, які почуєте у цей день, додають сил і душевного спокою. Бажаємо  нам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

З повагою
колектив  та Генеральний директор
Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання     Наталія МАРКІВ