МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІВ

Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають  Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10    грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.

Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими люди керувались щодня. Одним з них було побратимство — духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало підтримку у скрутну годину.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. Боєздатні Збройні сили України сьогодні – це здобуток і заслуга мільйонів волонтерів, адже на їхніх плечах лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо здоров’я,  оптимізму, невичерпної енергії та миру!

Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе!