Цикл навчань для працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання, згідно затвердженого плану підприємства.

01 лютого відбувся третій у 2019 році навчальний семінар для працівників апарату управління та керівників всіх структурних підрозділів Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання.

Відповідно до затвердженого навчального плану, обговоренню підлягали питання державного контролю якості лікарських засобів, а саме:

  • порядок отримання та організація вхідного контролю якості лікарських засобів;
  • обов’язки уповноваженої особи;
  • план термінових дій, які забезпечують виконання наказів МОЗ України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо зупинення торгівлі неякісними та фальсифікованими лікарськими засобами, вилучення у разі потреби лікарських засобів з продажу та вжиття відповідних заходів стосовно повернення зазначених препаратів постачальнику (виробнику) або їх знищення (утилізації).

З ухваленням наказу № 1819, який набув чинності 26 грудня 2018 р., з’явилася низка проблем, зокрема колізія у сфері обігу отруйних та сильнодіючих речовин. Під час навчання Марків Наталія Василівна проаналізувала та прокоментувала  основні проблемні питання Наказу МОЗ України від 19.07.2005 року № 360 “Про затвердження Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків”, у новій редакції наказу МОЗ України від 04 жовтня 2018 року № 1819,  для спільного пошуку рішень.

Генеральний директор також наголосила на ключових моментах політики щодо реімбурсації, а саме правил виписування та відпуску ЛЗ за електронним рецептом.

Опісля навчання  відбулись збори трудового колективу.

Недошитко Світлана Володимирівна , помічник керівника, закцентувала увагу на моментах зворотньої комунікації керівників структурних підрозділів з апаратом управління. Провела роз’яснення щодо порядку ведення “Книги відгуків та пропозицій”, як документа суворої звітності.

З питаннями правил пожежної безпеки та охорони праці виступив головний енергетик Ворощенко Григорій В’ячеславович.

Круцько Леся Степанівна, головний бухгалтер,  наголосила на порядок подання звітів керівниками структурних підрозділів.

Голова профспілки Сусла Ірина Володимирівна, оголосила про затвердження нового колективного договору та зачитала основні зміни внесені до нього.