Збори колективу Тернопільського обласного виробничо – торгового аптечного об’єднання

Традиційно 01.03.2019 року відбулися щомісячні збори працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання.

    З  основним питанням щодо запровадження нової послуги – електронного рецепта, що є фундаментальною новелою нової редакції Правил виписування рецептів, та всі процеси пов’язані із його впровадженням в аптечних закладах інформувала генеральний директор Марків Наталія Василівна.

    Круцько Леся Степанівна, головний бухгалтер, довела до відома працівників про порядок нарахування та виплати заробітної плати на підприємстві, ще раз нагадала про правила надання та оформлення щорічних відпусток.

Хлипавка Віталій Іванович, начальник торгового відділу, наголосив на основних моментах порядку ціноутворення на підприємстві відповідно до чинного законодавства, а також на особливостях формування звітів аптечними закладами за допомогою ПК «АПТЕКА». 

    Тернавська Уляна Василівна, завідувач аптечного складу, деталізувала окремі питання щодо організації проведення вхідного контролю якості лікарських засобів в аптеках та обов’язки уповноваженої особи.

     Карпенюк Сергій Васильович,  директор ТОВ «БДМ», лікар-хірург, представив інноваційні та універсальні вироби медичного призначення італійського виробництва, що широко використовуються в різних сферах сучасної медицини: ортопедії, травматології, вертебрології, хірургії, флебології. Найбільшу увагу було приділено питанню виробів для природного загоювання ран та еластичній компресійній терапії.

Чому вірус грипу вважається сильнішим та більш небезпечним, ніж ГРВІ? Як відрізнити симптоми грипу та ГРВІ? Які збудники, симптоми та протікання ГРВІ? Кір, як одне з найбільш заразних захворювань, відомих у світі, його профілактика та лікування? Коли треба викликати екстрену допомогу?

Відповіді на ці та інші питання надала Банадига Наталія Василівна – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії  ННІ післядипломної освіти  ТДМУ ім.. І.Я. Горбачевського.

Завершальним був виступ представника фармацевтичної компанії ПАТ “Київський вітамінний завод” Мойсієвич Лариси Омелянівни з інформацією про лікарські засоби, що використовуються для лікування:

– порушення сну;

– ГРВІ та грипу;

– хронічних захворювань сечостатевої та дихальної системи;

– герпетичної інфекції;

-гельмінтозів;

– гіповітамінозів різної етіології.