Чергове навчання працівників Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання за визначеним графіком.

Загальновідомо, що компетентна консультація та робота провізора є основоположним чинником успішної роботи аптечного закладу.

Програма навчання сприяє підвищенню та удосконаленню знань та практичних навичок спеціалістів.

Виходячи з надважливості наявності кваліфікованого персоналу, у рамках проведення планових навчань,  16 травня 2019 року  відбулися збори працівників аптечного складу Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання.

Обговоренню підлягали  питання порядку обігу та обліку вакцин, анатоксинів  та алергену туберкульозного (далі МІБП), зокрема:

  1. Структура “холодового ланцюга”
  2. Контроль дотримання умов “холодового ланцюга”
  3. Правила приймання МІБП
  4. Вимоги до зберігання МІБП
  5. Порядок постачання та МІБП
  6. Правила обліку МІБП
  7. Умови техніки безпеки при роботі з МІБП
  8. План екстрених заходів, на випадок виникнення аварійних ситуацій порушення «холодового ланцюга».

Після розгляду основних питань, увагу було приділено зростанню антивакцинальних настроїв серед населення та їх наслідки.

Статистичні дані мільйонів людей, які збиралися науковцями після вакцинації, свідчать — вакцини не вбивають. Вакцини зберігають життя. Збудники не визнають кордонів, а твердження про “імунні потреби нації” є антинауковим. Інфекційні хвороби є однією з визначальних загроз для національної безпеки будь-якої держави, і України зокрема.

«Найбільша проблема – брак інформації у батьків, яку  вони отримують переважно з преси, з Facebook. Чи є ця інформація абсолютно достовірною? Враховуючи цю проблематику, основним завданням професійної фармацевтичної діяльності фахівця галузі є профілактика захворювань, збереження та зміцнення здоров’я людини, яка у даному випадку має бути забезпечена наданням  законних, компетентних та об’єктивних консультацій населенню.