ДРУГИЙ КРОК МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ!

      З метою подальшого інформування громадян  у ключових моментах  щодо  впровадження вторинної ланки медичної реформи та відповідей на найбільш актуальні питання у 2020 році, Міністерство охорони здоров’я України випускає наступний номер «Дайжесту змін в охороні здоров’я»  MOZ_digest_17_2019  (посилання на файл з дайджесту МОЗ!!!)

     Нагадаємо, що у 2019 році запрацювала первинна ланка медреформи, згідно якої спеціалізовані медичні заклади по всій країні проходять процедуру реорганізації на комунальні некомерційні підприємства, щоб отримати фінансування за договорами з НСЗУ з 2020 року. Більше половини спеціалізованих медичних закладів уже автономізувалися, частина знаходяться у процесі реорганізації. Інші медичні заклади мають розпочати цей процес у вересні, щоб встигнути до початку оголошення Національною службою здоров’я прийому заяв на контрактування на 2020 рік.

     Також серед важливих завдань спеціалізованих медичних закладів до кінця року – комп’ютеризуватися і відповідати вимогам для надання гарантованих медичних послуг за Програмою медичних гарантій за відповідними напрямами.