СВЯТКУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

       ДЕНЬ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА — професійне свято усіх працівників фармацевтичної галузі, яке відзначається щорічно в третю суботу вересня. Встановлено Указом Президента України на знак визнання суттєвого внеску працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров’я. Уже двадцять років поспіль у цей день проводяться урочисті збори, інші офіційні та святкові заходи, спрямовані на підвищення ролі фармації у суспільстві.

     Цьогоріч 19 вересня, напередодні професійного свята,  урочисті заходи відбулися у актовій залі  адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університеті імені І.Я.Горбачевського МОЗ України.

      У святкуванні прийняли участь представники фармацевтичної спільноти Тернопільщини, комунальних та приватних аптечних мереж, керівний, викладацький та студентський склад Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського. 

      Вступне слово виголосив заслужений діяч науки і техніки України,
доктор медичних наук, професор, ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Корда  Михайло Михайлович.

      Генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Марків Наталія Василівна з колективом доєдналась до урочистого зібрання та виступила з привітаннями та побажаннями.

     Урочиста частина продовжилась нагородженням відзнаками кращих працівників  фармацевтичної сфери та святковим концертом, підготовленим викладачами і студентами Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського.

      На завершення святкування Дня фармацевтичного працівника, колектив Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання, на чолі з керівником, 21 вересня відвідав шедевр світового садово-паркового мистецтва кінця XVII  — початку XIX століть Націона́льний дендрологі́чний парк «Софі́ївка».