Безперервний фармацевтичний розвиток — це наш обов’язок.

27 вересня 2019 р. працівники Тернопільського ОВТ аптечного об’єднання взяли участь у роботі тренінг – практикуму, організованого  групою компаній «МедЕксперт» за програмою “Імплементація міжнародних протоколів у фармацевтичну практику”.


  Одне із найважливіших завдань сучасного фармацевтичного фахівця — це самовдосконалення протягом всього життя, — зазначила у вступному слові професор Г.В. Зайченко. Система безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників передбачає актуалізацію і оновлення, уточнення, нагадування інформації про лікарські засоби для того, щоб висококваліфіковані спеціалісти розуміли,  що в аптеці їхні знання і вміння не зможе замінити ніякий робот.
   Учасники мали змогу отримати Національний Сертифікат, відповідно до якого здійснюється зарахування балів до особистого освітнього портфоліо.
  Тернопільське ОВТ аптечне об’єднання щиро вдячне за роботу групи компаній «МедЕксперт», які змогли вийти на міжнародний рівень, цінуємо діяльність їхніх керівників і організаторів та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей.