«ЗАСТОСУВАННЯ ЛІКІВ при COVID-19» – спецпроект Державного експертного центру МОЗ України.

  Державний експертний центр МОЗ України запустив спецпроект «Застосування ліків при COVID-19», за допомогою якого інформує щодо дії лікарських засобів, які сьогодні застосовуються під час профілактики та лікування COVID-19.

Проєкт створений з метою поширення достовірної та експертної інформації на основі аналізу даних ВООЗ та офіційних державних установ включно з регуляторними установами з лікарських засобів різних країн світу експертами Державного експертного центру МОЗ.

Інформація на сайті оперативно оновлюється.

Для довідки: Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» – уповноважена Міністерством охорони здоров’я України спеціальна експертні організація у сфері доклінічного вивчення, клінічних випробувань та державної реєстрації лікарських засобів (в тому числі медичних імунобіологічних препаратів). Є головною організацією у сфері здійснення фармаконагляду, стандартизації, медичної допомоги та медичного, в тому числі фармацевтичного обслуговування, включаючи розробку відповідних медико-технологічних документів та проєктів нормативних актів.