Міжнародний день волонтера

      У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Свято було засноване ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

      В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

      Під час Революції Гідності та подальших військових дій у нашій державі потужний волонтерський рух став взірцем єдності й консолідації українського суспільства, його зрілості та самоорганізації. Волонтерська спільнота України за останні роки здивувала весь світ палкою відданістю країні, безмежною мужністю, невичерпним патріотизмом та нестримним бажанням змінювати власну країну.

      Звісно, волонтерство — не робота. Це на 100% покликання. Це спосіб життя і мислення. У волонтерстві можна знаходити безліч сенсів: допомога іншим, натхнення, самореалізація, потрібність, причетність і співпереживання. Та головне  – відчувати, що бодай маленькими діями кожен з нас може зробити цей світ кращим.

      Тернопільське ОВТ аптечне об’єднання на чолі з генеральним директором Наталією Марків теж проявляє соціальний активізм, гуманізм та небайдужість до наших захисників, зокрема,  підтримку та допомогу  Тернопільському зональному відділу Військової служби правопорядку.